הנוקמים 3: מלחמת האינסוף לצפייה ישירה • תרגום מובנה

דווח על בעיה

גישה בחינם לאתר טרפת

על מנת להמשיך לספק לכם שירות מצויין בחינם יש ללחוץ על פרסומת פעם אחת ביום. לאחר לחיצה על פרסומת בדף הבא אתר טרפת יפתח לשימוש למשך מספר שעות

מקור נוסף

הנוקמים 3: מלחמת האינסוף לצפייה ישירה, הנוקמים 3: מלחמת האינסוף להורדה, הנוקמים 3: מלחמת האינסוף תרגום מובנה לצפייה ישירה או להורדה, הנוקמים 3: מלחמת האינסוף כתוביות בעברית להורדה, הנוקמים 3 לצפייה ישירה, הנוקמים 3 להורדה, הנוקמים 3 תרגום מובנה לצפייה ישירה, הנוקמים 3 כתוביות בעברית להורדה, הנוקמים מלחמת האינסוף לצפייה ישירה או להורדה, הנוקמים מלחמת האינסוף תרגום מובנה בעברית לצפייה ישירה או להורדה, הנוקמים מלחמת האינסוף כתוביות בעברית להורדה, הנוקמים 3 מלחמת האין סוף לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום מובנה בעברית / כתוביות בעברית, Avengers 3: Infinity War לצפייה ישירה, Avengers 3: Infinity War להורדה עם תרגום מובנה / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות HD ובחינם. תקציר הסרט: תאנוס יוצא למתקפה כדי להשיג לעצמו את כל אבני האינסוף שיעניקו לו את הכוח להשמיד את אוכלוסית היקום בנקישת אצבעות, אבל הנוקמים יעשו כל שביכולתם כדי למנוע ממנו לעשות זאת. הנוקמים: מלחמת האינסוף (באנגלית: Avengers: Infinity War) הוא סרט גיבורי על אמריקאי המבוסס על חוברות הקומיקס האוונג'רס של חברת מארוול קומיקס. הסרט יצא לאקרנים ב-2018 בהפקת אולפני מארוול ובהפצת וולט דיסני. סרט זה הוא חלק מהיקום הקולנועי של מארוול והוא סרט המשך לסרטים "הנוקמים" משנת 2012 ו-"הנוקמים: עידן אולטרון" משנת 2015. כריסטופר מרקוס וסטיבן מק'פילי כתבו את התסריט, ואנתוני וג'ו רוסו ביימו. בסרט זה מככב אנסמבל שחקנים רחב, המורכב כמעט מכל גיבורי העל אלה אשר הופיעו בסרטי היקום הקולנועי של מארוול. שנתיים לאחר שהנוקמים מפוצלים אחרי אירועי "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", תָנוֹס מתחיל מסע של חורבן והרג לאסוף את כל אבני האינסוף ולשבץ אותן בכפפה שתאפשר לו לכופף את המציאות כרצונו ולרצוח מחצית מאוכלוסיית היקום כולו. הנוקמים, שומרי הגלקסיה, דוקטור סטריינג' והפנתר השחור, משלבים כוחות בנסיון לעצור אותו. הסרט קיבל ביקורות חיוביות ששיבחו את צוות השחקנים, המשקל הרגשי של הסיפור, סצנות האקשן והאפקטים הוויזואליים. הסרט הרוויח בסוף השבוע הראשון להקרנתו 630 מיליון דולר בכל העולם, שהופכים אותו לסרט השני הרווחי ביותר לשנת 2018 ולסרט שובר קופות עם הפתיחה הטובה ביותר בתולדות הקולנוע, לאחר שהוא אסף בסוף שבוע אחד יותר משהכניסו מהיר ועצבני 8 (שהכניס 542 מיליון דולר) ומלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר (שהכניס 528 מיליון דולר). סרט המשך ייצא לאקרנים ב-3 במאי 2019.

עלילת הסרט: אחרי חורבן אסגארד ולאחר שלכד את אבן הכוח בכוכב הלכת זאנדאר והשמיד אותו, תנוס וילדיו המאומצים מיירטים את ספינתם של פליטי אסגארד שניצלו מהחורבן. לוֹקי מגיש את הטֶסֶרָקְט לתנוס, שעוקר מתוכו את אבן החלל ומשבץ אותה בכפפת האינסוף. הָיְמְדָל משתמש בביפרוסט ומשגר את הענק הירוק לכדור הארץ. תנוס הורג את לוקי ואת היימדל, ומשמיד את הספינה בה נותר לבדו תור.

הענק הירוק מתרסק בסנקטום של וונג ודוקטור סטריינג' בניו יורק והופך חזרה לברוס באנר. דוקטור סטריינג' מזעיק את טוני סטארק. מאו ואובסידיאן מגיעים בחללית כדי לקחת לידיהם את אבן הזמן. פיטר פארקר מצטרף לעזרה אך סטריינג' נלקח בשבי אל החללית של מאו. סטארק ופארקר דולקים אחריו וחודרים בחשאי לחללית, בעוד באנר נשאר מאחור ויוצר קשר עם שאר הנוקמים.

בסקוטלנד, פרוקסימה מידנייט וקורבוס גלייב אורבים לוונדה מָקְסימוף ולויז'ן במטרה לעקור את אבן המחשבה ממצחו של ויז'ן, אך לעזרתם נחלצים סטיב רוג'רס, נטשה רומנוף וסם וילסון וכולם חוברים לג'יימס רודס שבמטה הנוקמים. ויז'ן מציע להקריב את עצמו כדי למנוע ממתנוס להשיג את אבן המחשבה, אך רוג'רס מציע במקום זאת לצאת לווקאנדה ולנסות להסיר את האבן בלי לפגוע בויז'ן.

שומרי הגלקסיה מגיבים לקריאת מצוקה מהספינה האסגארדית ומחלצים את תור. על מנת לסכל את מזימתו של תנוס, תור, רוקט וגרוט יוצאים אל עבר הכוכב נידאבליר להשיג נשק שיוכל להרוג את תנוס, בעוד פיטר קוויל, גאמורה, דראקס ומנטיס טסים אל ראשומקום, בו שמורה אבן המציאות אצל האספן. בהגיעם לראשמקום, מסתבר שתנוס כבר השיג את אבן המציאות. תנוס מגלה שגאמורה יודעת היכן נמצאת אבן הנשמה, והוא לוכד אותה, חוטף אותה לחלליתו, ומאלץ אותה לראות כיצד הוא מענה את אחותה נֶבְּיוּלה. גאמורה נשברת ומגלה לתנוס שאבן הנשמה נמצאת בכוכב וֶרְמיר.

תנוס לוקח עמו את גאמורה לוורמיר, וחושף את מזימתו: מחצית מאוכלוסיית היקום כולו כדי למנוע את קץ החיים ביקום. בהגיעם לוורמיר הם מגלים שעל אבן הנשמה שומר הגולגולת האדומה, ותנוס מקריב את חייה של גאמורה על מנת להשיגה.

סטארק ופארקר נאבקים במאו והורגים אותו. הם מחלצים את סטריינג', ויוצאים יחד אל טיטאן, כוכב הבית של תנוס, שם הם פוגשים את שומרי הגלקסיה ואת נביולה שנמלטה מספינתו של תנוס. תנוס מגיע לטיטאן ונאבק בכולם. הוא פוצע אנושות את סטארק, וסטריינג' מסכים למסור לידיו את אבן הזמן שברשותו, אם יחוס על חייו של סטארק. תנוס משבץ את האבן בכפפה שלו וממשיך במסעו אל כדור הארץ, על מנת להשיג את אבן המחשבה.

תור, רוקט, וגרוט פוגשים את הגמד הענק איטרי בכוכב נידאבליר ומסייעים לו לחשל גרזן רב עוצמה שנקרא שנקרא "סטורמברייקר" (בתרגום חופשי: "שובר הסערה"), שבאמצעותו יוכל תור לשלוט על הביפרוסט ולהרוג את תנוס.

הנוקמים מגיעים לווקאנדה, על מנת לחלץ את אבן המחשבה ממצחו של ויז'ן. צבאו של תנוס לווקאנדה, והנוקמים מתאגדים עם המלך טֶצ'אלה וצבאו על מנת לעצור את הפלישה. בהמשך, תור, רוקט וגרוט מצטרפים גם הם וצבאו של תנוס מושמד.

לאחר שהצבא שלו נכשל והושמד, תנוס מגיע בעצמו. מקסימוף, במאמץ למנוע בעדו להשיג את האבן, משמידה את אותה אך תנוס מחזיר את הזמן לאחור באמצעות אבן הזמן, עוקר את אבן המחשבה מממצחו של ויז'ן ומשבץ את האבן בכפפת האינסוף. תנוס משתמש בכפפה, ובנקישה באצבעותיו נעלם. תכניתו של תנוס יוצאת לפועל, וחצי מתושבי היקום מתפוררים לאבק ומתים בהם בּאקי בארנס, טצ'אלה, וילסון, דראקס, גרוט, מאנטיס, מקסימוף, פארקר, קוויל, וסטריינג'. תנוס נראה מתעורר בכוכב לכת אחר, צופה בזריחה בחיוך שבע רצון.

בסצנה שאחרי הכתוביות, ניק פיורי משתמש במשדר קטן לשדר אות מצוקה בעוד הוא ומריה היל מתפוררים עם רבים אחרים. המשדר נופל מידו המתפוררת של פיורי, והצג מציג כוכב בצבעים כחול ואדום – סמלה של קפטן מארוול.

תגיות : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,